FIRMA

Firma istnieje na rynku kominów już ponad dwadzieścia lat. To długi okres czasu, aby poznać dokładnie problemy związane z odprowadzaniem spalin. Podejmując się przed laty produkcji kominów, opieraliśmy się głównie na własnym doświadczeniu oraz na możliwościach naszego rynku. Ogólny dostęp do nowoczesnych materiałów kwaso- i żaroodpornych umożliwił stabilną produkcję już pełnych systemów kominowych.

Nasze kominy dymią na znacznym terenie kraju, co umożliwia szeroko rozwinięta sieć dystrybucji. Dalszym kierunkiem rozwoju firmy było wykonawstwo obudów kominkowych z piaskowca i marmuru a wreszcie produkcja wkładów kominkowych. Jako jedni z pierwszych wdrożyliśmy wkład kominkowy z płaszczem wodnym połączenie funkcji kominka z kotłem grzewczym.

Obecnie produkcja obejmuje kominy i ich systemy, kominki spawane i żeliwne o mocy od 8 do 20 kW, nasady kominowe i podgrzewacze wody montowane na kominkach. Intensywnie pracujemy nad nowoczesnymi nagrzewnicami wody. Proponujemy również różne wyroby z polipropylenu (baseny ogrodowe, szamba, zbiorniki na deszczówkę) oraz wyroby z aluminium i poliwęglanu (teleskopowe zadaszenia basenowe, daszki nad drzwi wejściowe, ogrody zimowe, itp).

Dynamicznie rozwija się wykonawstwo i montaż balustrad ze stali kwasoodpornych. Służą one i zdobią wiele budynków użyteczności publicznej i prywatnej i to nie tylko na znaczących obiektach w kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy dla dobra klienta i jego systemów grzewczych w celu ekonomiczniejszego ogrzewania mieszkań i domów. Zapraszamy pomysłodawców i dystrybutorów. Zawsze kierujemy się zdaniem: Jak coś można zrobić - to zróbmy, a nie szukajmy problemów...

Dlatego zapraszamy raz jeszcze do współpracy razem przeniesiemy nawet góry.